SYMFONY2

Ilekroć dochodzi do tworzenia aplikacji internetowych, na które nie ma rozwiązań out-of-the-box i które opierają się na wysokiej wydajności i stabilności, korzystamy z frameworka PHP Symfony. Automatyczne testowanie, przy jednoczesnym rozwoju zapewnia, że kolejne odsłony produktu przez cały czas pozostają stabilne i wolne od błędów.  

TYPO3 Flow

W przypadku projektów, które wymagają szerszej integracji z CMS, zalecamy korzystanie z TYPO3 Flow - to Enterprise Framework, z którym my, jako jedna z pierwszych agencji, rozwijamy się od pierwszego wydania. TYPO3 CMS NEOS jest szczególnie interesujące dla firm, które obecnie korzystają z CMS TYPO3.

HTML5

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który oferuje każdemu użytkownikowi pełną funkcjonalność na komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach jest kluczowym elementem naszych standardów. Używamy do tworzenia aplikacji HTML5 reagujących (RWD), nie zaniedbując jednoczesnie starszych przeglądarek.

AngularJS

HTML5 to nie wszystko! Nowoczesne aplikacje internetowe wymagają szybkich i dynamicznych reakcji na zachowania i działania użytkownika. W takich przypadkach, z realizacją interfejsów sieciowych dla komputerów stacjonarnych i telefonów komórkowych możemy powrócić do Angular JS.  

BEZPIECZEŃSTWO I STABILNOŚĆ

Bezpieczeństwa danych i stabilności aplikacji ma dla nas kluczowe znaczenie. Z tego powodu nasze środowiska programistyczne i staging są oparte o Linux Enterprise. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Rozpoczynając współpracę z 42DIGITAL, pozyskaliśmy partnera, który jest kimś więcej niż jedynie dostawcą usług marketingu online. Zespół 42DIGITAL jest elastyczny i zawsze myśli poza schematem, odpowiadając na pytania w sposób łatwy do zrozumienia. Oprócz uwagi i zaangażowania w powierzone zadania, zespół 42DIGITAL zawsze planuje wybiegając w przyszłość.
Christian Göldner Dyrektor ds. E-commerce
Z 42DIGITAL współpracujemy już kilka lat. Dzięki optymalizacji, która została zalecona radio.de i międzynarodowym odpowiednikom witryny, a następnie wdrożona z równoczesną usługą konsultingu, osiągnęliśmy nasze cele, a nawet więcej.
Bernhard Bahners Dyrektor Zarządzający
Naszym celem było wypozycjonowanie słów kluczowych dobranych do Kiveda na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania i zrobienie tego w bardzo krótkim czasie. Nie tylko udało nam się osiągnąć wyznaczony cel, rezultaty przerosły nasze oczekiwania. Wszystkie prowadzone działania były dla nas przejrzyste, a kontakty z 42DIGITAL były bardzo otwarte i bezpośrednie.
Michael Börnicke CEO Kiveda
pluswerk