RWD

Dzięki naszym dodatkom CMS stworzonych specjalnie dla Magento mogą Państwo tworzyć elastyczne strony typu landing page jak również strony kampanii. Dlatego też oferujemy wachlarz różnych modułów, które mogą Państwo indywidualnie rozmieszczać oraz konfigurować, a także sprawdzać poprzez funkcję podglądu.

Wysoka
wydajność

Struktura oferowanych przez nas sklepów Magento jest nakierowana na utrzymanie najwyższej wydajności. Dlatego też, bierzemy pod uwagę nie tylko proste kody front-end, ale także doskonałą konfigurację systemu. Dzięki naszej strukturze typu "chmury" oraz horyzontalnemu, automatycznemu skalowaniu, sklepy internetowe są w stanie wytrzymać największe przeciążenia.

Wysoki poziom
bezpieczeństwa

W ramach umowy SLA, codzienne, zautomatyzowane testy bezpieczeństwa (tzw. Testy penetracyjne) dokonują kontroli Państwa sklepu pod względem nowopowstałych luk w systemie bezpieczeństwa, które to nasi programiści niezwłocznie usuwają za pomocą tzw. "łatek".

SPERSONALIZO-
WANY design

Za naszą sprawą każdy sprzedawca otrzymuje unikalny design, który dopasowany zostanie do odbiorców i wymagań docelowych, a także w efektywny sposób przekaże Państwa unikalne propozycje sprzedaży (USP).
Co więcej, każda aplikacja front-end zostanie zoptymalizowana zgodnie z najnowszymi badaniami UX, a także na podstawie doświadczeń nabytych przez nas w naszych projektach. Nie wykorzystujemy standardowych szablonów.

Pomoc
24/7

Państwa sklep online jest ciągle dostępny dla klientów i ma za zadanie ciągle generować przychody. Niemniej jednak, w przypadku wystąpienia problemu zostaniemy niezwłocznie poinformowani poprzez nasze testy monitorujące oraz zautomatyzowanych funkcji. Dodatkowo w odpowiedzi na problemy, możliwy jest całodobowy kontakt telefoniczny.

Ciągła ochrona
ubezpieczeniowa

We współpracy z naszym partnerem Hiscox, otrzymują Państwo ochronę ubezpieczeniową od ryzyka w obszarze odpowiedzialności, rzeczywistej szkody, magazynowania, danych jak również cyberprzestępczości. Poza tym zapewniamy, że Państwa sklep będzie spełniał wszelkie wymagania prawne.

Dlaczego my?

Już od ośmiu lat 8 specjalizujemy się we wdrażaniu sklepów internetowych Magneto odpowiadających indywidualnym wymaganiom. Na podstawie technologii Open Source oraz aktualnych wymagań przedsiębiorstwa, nasi certyfikowani programiści tworzą dla Państwa elastyczne sklepy. Zespół e-commerce creativestyle towarzyszy kilku obecnym liderom rynku, którzy generują roczne obroty w wysokości ponad 2 miliardów euro – które nadal wzrastają. Jako pionierzy nearshore we współpracy z naszymi biurami w Niemczech i Polsce możemy zaproponować Państwu bezkonkurencyjny wskaźnik cena-serwis w świecie Magneto.

Ci klienci zaufali
naszemu doświadczeniu

Z naszych usług korzystają korporacje i startupy. Projekty, które realizujemy zawsze odpowiadają potrzebom nieustannie zmieniającego się rynku eCommerce.

Media Markt

Frontend
Frontend Relaunch dla MediaMarkt w Responsive Design

Eventim

Frontend
Rozwój Frontendu w Responsive Design, UX Consulting

Cewe color

Implementacja wielojęzycznej platformy fotograficznej po stronie Frontendu i Backendu, z uwzględnieniem konkursów

Fischer sports

Frontend Magento
Responsive Design Relaunch na platformie Magento

Schäfer Shop

Redesign, UX Consulting i rozwój Frontendu w Responsive Design dla SchäferShop

Amazon

Amazon Pay Extension Magento
Jesteśmy oficjalnym partnerem Amazon Pay i dewelopujemy własne rozszerzenie dla Magento, Login and Pay with…

eventim guide

Web development kalendarza wydarzeń dla Eventim

ProSieben

Frontend
Programowanie strony P7S1 i intranet

Saturn

Frontend
Frontend Relaunch dla Saturn.de w Responsive Design

Golfino

Logistyka Magento
Graficzna i techniczna impelmentacja sklepu internetowego na platformie Magento

vomFass

Logistyka Magento Płatności
Techniczne wsparcie i optymalizacja sklepów Magento

BayWa

Frontend Logistyka Magento
Implementacja platformy zakupowej dla BayWa na Magento

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Zrealizujemy Twój pomysł na e-Biznes od kreacji graficznej po oprogramowanie
– zawsze dbając o Twoje cele i uwzględniając zaplanowany budżet

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ
pluswerk