WEB DEVELOPMENT

Niezależnie od tego jaką działalność prowadzisz - startup, agencję czy korporację
– opracowujemy aplikacje internetowe, dla których nie istnieją standardowe rozwiązania

Twoje pomysły &
nasi web developerzy

Nie jesteśmy jedynie programistami z pasją, ale też pionierami w kilku technologiach internetowych - HTML5, RWD, Framework PHP Symfony 2, TYPO3 Flow. Dla Twojego projektu, budujemy zespół developerów, których kwalifikacje są optymalnie dopasowane do wymagań Twojej aplikacji internetowej. Niezależnie od wielkości Twojego projektu - od małego startupu, po rozbudowane aplikacje eCommerce – pomagamy opracować, a także w pełni opracowujemy każdy element, ponieważ uwielbiamy wyzwania.

PROJECT MANAGEMENT

Oprócz ciągłego koordynowania Twojego projektu, a także bieżących raportów od naszych Project Managerów, dajemy Ci możliwość sprawdzenia postępów w pracy - wszystko to za pomocą stworzonego przez nas narzędzia do zarządzania projektami.

Elastyczne planowanie projektu

Ustalimy z Tobą poszczególne funkcje projektu, z uwzględnieniem priorytetu każdej z nich - tak powstanie Backlog. Nie musimy od razu szczegółowo omawiać całego projektu – możemy to zrobić dopiero w momencie, gdy będą powstawać jego pierwsze elementy. Opracowując projekt, dzielimy naszą pracę na krótkie etapy – 1 lub 2 tygodniowe (tzw. sprinty), a każdy z nich kończy się prezentacją zbudowanego w określonym czasie systemu. Dzięki temu, masz możliwość weryfikacji czy przygotowany przez nas projekt pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami. Możesz również zasugerować zmiany, a co więcej zmienić wcześniejsze założenia. Twój projekt może zostać opublikowany już po paru sprintach, a prace nad jego dalszym rozwojem mogą być prowadzone równolegle – wzbogacając go o kolejne funkcjonalności. To Ty decydujesz, które z nich i kiedy powinny być dołączone do system produkcyjnego.

Przejrzysty model kosztów

Dzięki naszemu narzędziu CreativeDesk, zawsze znasz wysokość poniesionych kosztów i wysokość kolejnego rachunku. W przeciwieństwie do modelu kaskadowego, efekty projektu widzisz szybciej, projekt możesz w każdej chwili zakończyć lub zawiesić, ponieważ wytwarzana aplikacja jest zawsze stabilna i wcześniej przetestowana. Creativestyle rozlicza się z pracy swoich programistów co do minuty i dlatego zapłacisz tylko tyle, ile faktycznie jest ona warta. Jeśli programowanie poszło nam sprawniej, niż przewidywaliśmy – zapłacisz mniej. Jeśli realizacja projektu trwa nieco dłużej, niż pierwotnie planowano, ryzyko poniesienia dodatkowych kosztów pozostaje po naszej stronie.

CI KLIENCI ZAUFALI
NASZYM ROZWIĄZANIOM

Zarówno startupy jak i inne firmy współpracują z nami, opracowując strategie i rozwiązania spełniające nieustannie zmieniające się warunki rynku eCommerce

pluswerk