PROGRAMOWANIE SYMFONY – CERTYFIKOWANI PROGRAMIŚCI

W filiach w Monachium, Krakowie i Rybniku

SensioLabs Bronze Partner

Od początku roku 2016 możemy się pochwalić oficjalnym tytułem Brązowego Partnera SensioLabs. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z założycielami Symfony jesteśmy na bieżąco z najnowszym stanem technicznym programowania PHP. Nasi programiści jeżdżą regularnie na szkolenia i biorą udział w konferencjach SensioLabs. Dzięki temu w kwestii Symfony możemy zagwarantować najnowszy know-how, który wykorzystamy do realizacji każdego projektu, bez względu na jego objętość.


Symfony Business Award

Wieloletnie doświadczenie naszej agencji zostało niedawno nagrodzone. W roku 2013 za stworzenie i wdrożenie aplikacji dla Facebooka umożliwiającej zakup biletów w Eventim otrzymaliśmy nagrodę Symfony Business Award w kategorii "Najlepsza strona eCommerce".

badge

DLACZEGO SYMFONY?

Wydajność

Dzięki Symfony nadamy Twojej obecności w Internecie nową jakość. Nasi programiści usprawnią prędkość ładowania Twojej strony. W tym celu zoptymalizujemy Twoją stronę zarówno po tej widocznej, jak i niewidocznej dla odbiorcy stronie. W celu osiągnięcia najlepszej wydajności uruchomimy najnowsze procesy Caching, dostosujemy indywidualnie ustawienia serwera oraz za pomocą systemów monitorowania sprawdzimy obciążenie Twojej strony. Oczywiście zoptymalizujemy Twoją stronę z uwzględnieniem wszystkich urządzeń końcowych. Gwarantujemy więc nieprzerwaną użyteczność oraz poprawę konwersji.

SensioLabs Consulting

Chętnie doradzimy Państwu, jak zoptymalizować Państwa aplikacje. W tym celu przeprowadzimy analizę architektury aplikacji pod kątem skuteczności, bezpieczeństwa i dopasowania. Najnowsze aktualizacje i Security Patches są integrowane w ramach regularnych prac konserwacyjnych. Znajdziemy możliwe słabe punkty oraz pasujące do nich rozwiązanie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy szerokim technicznym know-how. W ten sposób możemy zaproponować Państwu wsparcie – we współpracy z ekspertami SensioLabs i bez zbędnego oczekiwania.

WIODĄCY PHP FRAMEWORK

Wiele naszych projektów programujemy w PHP. Korzystamy przy tym z Symfony, światowego lidera PHP-Framework. Symfony przekonuje do korzystania ze swoich funkcjonalności szczególnie dynamicznym wzrostem, otwartością i wypróbowaną wydajnością – również w przypadku dużych aplikacji. W trakcie Test-Driven Development oraz Agile Web Development Symfony umożliwia naszym programistom jeszcze szybsze i stabilniejsze programowanie.

JESTEŚMY PIONIERAMI SYMFONY

Kilka naszych imprez Hackathon.

PROJEKTY W SYMFONY

Kilka naszych projektów Symfony


Eventimguide – kalendarz wydarzeń wypełniający lukę pomiędzy zakupem biletów i planowaniem czasu wolnego. Całą platformę stworzyliśmy w oparciu o Symfony Framework.


Więcej
 screens

Fotoksiążka CEWE – stworzona dla regularnych uczestników konkursów fotograficznych o różnej tematyce. W tym projekcie na bazie Symfony stworzyliśmy platformę z funkcjami Community.


 screens

ZAINTERESOWANY SYMFONY?

Jeśli szukasz wsparcia w projekcie Symfony, nie szukaj dłużej i skontaktuj się z nami.

pluswerk