Creativestyle na Awwwards Conference 2014 w Paryżu

2014-01-21_1518

Zawsze staramy się być na bieżąco i śledzić najnowsze trendy eCommerce, Web Design i Development, a także w obszarach programowania i innowacyjnych rozwiązań. Zwiększając wiedzę naszego zespołu, mamy zapewnienie, że ​​świadczymy usługi najwyższej jakości.

Celem jednej z naszych tegorocznych podróży będzie jak zawsze Paryż. We wcześniejszych latach odwiedzaliśmy to magiczne miasto, aby rozszerzyć naszą wiedzę na temat Symfony, jednak w tym roku, dla odmiany będziemy w Paryżu na Awwwards Conference 2014, która odbędzie się 13 – 14. lutego. Konferencja zgromadzi innowacyjnych w swoim podejściu i działaniach profesjonalistów, którzy ujawnią możliwości i zagrożenia w świecie Web Design.

Podczas konferencji poznamy laureatów „Site of the Year” , „Developer of the Year” i „Designer or Agency of the Year”. Już planujemy, aby wziąć udział w konkursie i mamy duże nadzieje, że jedna z naszych stron będzie zwycięzcą w przyszłym roku .

Jesteśmy podekscytowani, że możemy wpisać to wydarzenie do naszego kalendarza i nie możemy się doczekać, aby zyskać nowe inspiracje, kontakty i spotkać znanych na całym świecie Web Designer’ów. Mamy również nadzieję, że spotkamy się ze starymi przyjaciółmi i klientami, i będziemy mieć okazję porozmawiać przy filiżance kawy. Jeśli jesteś na Awwwards Conference 2014 daj nam znać!

Do zobaczenia w Paryżu !

pluswerk