DentalSnoop – giełda praktyk stomatologicznych

Dentalsnoop

Właśnie wdrożyliśmy nasz najnowszy projekt. Chodzi o pierwszą interaktywną giełdę praktyk na rynku stomatologicznym.

Jak działa DentalSnoop?

Dzięki www.dentalsnoop.de, każdy zainteresowany użytkownik ma możliwość umieszczenia indywidualnie zaprojektowanej oferty własnej placówki lub partnera systemu. W tym projekcie, wszystkie życzenia mogą być brane pod uwagę, ze względu na rozbudowanie systemu. Oferty umieszczane na stronie są zbierane w jednym miejscu, a następnie przeglądane i edytowane, z uwzględnieniem ochrony danych online.

Pierwsza interaktywna giełda praktyk na rynku stomatologicznym.

www.dentalsnoop.de jest pierwszą platformą tego typu, która posiada bank danych online i jest zintegrowana z innymi branzowymi portalami internetowymi i społecznościami jak zahniportal.de, DENTS.de, dentapress.de, zwp-online.info, zahnigroups i ALUMNIGROUPS.

Na stronie www.dentalsnoop.de znajdziecie praktyki stomatologiczne, które odpowiadają indywidualnym życzeniom i oczekiwaniom. Działa ona we współpracy z German Dental Service GmbH i innymi mocnymi partnerami w branży dentystycznej.

Innowacyjny system DentalSnoop jest również wspierany przez Federację Studentów Stomatologii w Niemczech ((BdZM) i Niemieckie Stowarzyszenie Absolwentów Stomatologii  (BdZA).

Linki:
www.dentalsnoop.de
Źródło: www.dents.de

pluswerk