Hola Barcelona! Awwwards 2015

Awwwards Conference 2015 to odpowiednik Oscarów w świecie web designu. Jedna z najważniejszych branżowych konferencji trwa obecnie (24-25 lutego) w Barcelonie, gdzie przedstawiciele takich gigantów jak Adobe, Microsoft, Spotify czy Google dzielą się swoimi doświadczeniami. “Be inspired. Get Creative” – brzmi jedno z haseł towarzyszących imprezie.

W tym roku konferencyjne wystąpienia dotyczą przede wszystkim nowych trendów w web designie, typografii internetowej oraz zaawansowanych technik programistycznych. Szczególnie inspirujące wydają się jednak studia przypadku przygotowane przez czołowe agencje i designerów.

W Barcelonie nie mogło zabraknąć oczywiście ekipy creativestyle. Z najnowszymi trendami jesteśmy zawsze na bieżąco. Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach pozwala nam nabrać świeżego spojrzenia na trudne decyzje, które podejmujemy w każdym projekcie.

Awwwards to jednak, a może przede wszystkim, nagrody. Uważnie przyglądamy się więc nominowanym i zwycięzcom. Jesteśmy, patrzymy, słuchamy, uczymy się, poznajemy talenty web designu, web developmentu, ludzi z najlepszych agencji świata, ale też zwiedzamy i cieszymy się Barceloną. A już od jutra będziemy się zastanawiać jak wykorzystać nowe inspiracje i wiedzę.

Przeczytaj jak było na Awwwards 2014, które odbyły się w Paryżu.

 

pluswerk