Meet Magento PL 2014 – obecność obowiązkowa!

W ostatnim tygodniu listopada odbyła się, popularna w polskim świecie ecommerce, konferencja Meet Magento Polska. Uczestniczą w niej programiści, deweloperzy, ecommerce managerowie i wszyscy korzystający z platformy Magento. Nie mogło nas na niej zabraknąć!

Prezentacje znajdujące się w programie Meet Magento PL odbywają się w dwóch ścieżkach – technologicznej i biznesowej, co pozwala na odpowiednie sprofilowanie tematów dla każdej z grup uczestników.

Najlepszą prezentacją na Meet Magento Polska 2014 okazała się, poprowadzona przez naszą koleżankę Patrycję Andrzejewską, prezentacja „Responsive Checkout – jak zoptymalizować proces zakupu w sklepie internetowym?”. Bardzo się cieszymy, tym bardziej, że wszystkich wystąpień było prawie 50!

Oprócz części przeznaczonej na wystąpienia, na konferencji Meet Magento PL zawsze znajdzie się czas na networking, o który dbają organizatorzy oraz międzynarodowe grono zarówno speakerów, jak i uczestników.

Biorąc udział w Meet Magento PL 2014, zakończyliśmy serię listopadowych wyjazdów. Nie możemy się doczekać na kolejne wydarzenia branżowe już na początku 2015 roku!

Zobacz galerię zdjęć z konferencji Meet Magento Polska 2014 tutaj.

pluswerk