Najwyższy czas odwiedzić Holandię – creativestyle na Webwinkel Vakdagen 2015

W ubiegłym roku odwiedziliśmy wiele imprez branżowych. Wśród nich znalazły się takie wydarzenia jak Smashing Conference, Droicon Kraków czy EEC 2014. Byliśmy na wydarzeniach w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Dzięki naszym wizytom i rozmowom z innymi uczestnikami, dużo zyskaliśmy jako firma. Nie tylko wzbogaciliśmy własne doświadczenie, ale też poszerzyliśmy wiedzę w obszarze działalności creativestyle. 

Czas powiedzieć „Goedemorgen Nederland!”

Na dobry początek w 2015 roku, postanowiliśmy odwiedzić jedne z najważniejszych targów e-commerce w krajach Beneluksu, Webwinkel Vakdagen. 9. edycja imprezy odbywa się 21 i 22 stycznia 2015 w Utrechcie. Webwinkel Vakdagen koncentruje się na szeroko rozumianym obszarze e-commerce. Celem całego wydarzenia jest dostarczenie uczestnikom jak najobszerniejszej wiedzy na temat efektywnego działania w obszarze e-commerce.

Opierając się na poprzednich edycjach, impreza przyciągnie około 11 000 zwiedzających, którzy będą mogli odwiedzić liczne stoiska targowe, ale także z ponad 100 wykładów i prezentacji, które obejmą następujące zagadnienia:

• Marketing (np. e-mail, mobilny, SEO, platformy transakcyjne)
• Technologia (np. CMS, platformy open source dla e-commerce, projektowanie stron internetowych i aplikacji internetowych)
• Metody płatności, aspekty prawne (np. dostawcy usług płatniczych, karty podarunkowe)
• Logistyka i obsługa klienta (np. dostawy, zarządzanie gospodarką magazynową, call center, zarządzanie zapasami)
• Start-up village

Cieszymy się, że oprócz samego uczestnictwa w wydarzeniu, będziemy mieli również okazję do zaprezentowania naszego rozwiązania Responsive Checkout. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, po prostu dołącz do naszej prezentacji, która odbędzie się dzisiaj o 11:30, w teatrze technologicznym.

Mamy nadzieję, że opuścimy Holandię z masą pomysłów i inspiracji związanych z e-commerce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Webwinkel Vakdagen 2015.

pluswerk