Płać za pośrednictwem Amazon „Advanced Payment APIs“

Od teraz dostępne jest dla twojego sklepu Magento bezpłatne rozszerzenie umożliwiające płatność przez Amazon „Advanced Payment APIs“ .

Dzięki płatności przez Amazon miliony klientów mogą płacić w twoim sklepie Magento, korzystając z danych adresowych i płatności na koncie klienta w Amazon. Odbywa się to szybko, jest proste i bezpieczne. Kompletny proces płatności następuje w widżetach w twoim sklepie online – bez przekierowania na inną stronę internetową.

Szansa: poszerzenie możliwości, większy obrót

Administratorowi sklepu, może to pomóc w osiągnięciu obrotów z klientami, którzy ze względu na skomplikowane opcje logowania i płatności zasadniczo zaniechaliby zakupów w danym sklepie. Oprócz tego korzysta on z ochrony Amazon przed nieprawidłowościami podczas płatności i próbami oszustw.

Proces płatniczy i zoptymalizowany proces dla urządzeń przenośnych

Opłata poprzez Amazon w wersji „Advanced Payment APIs” stanowi proces płatniczy.  Jako sprzedawca przekazujesz tylko kwotę płatności, a po autoryzacji otrzymujesz od Amazon Payments adres wysyłkowy i adres mailowy klienta do dalszej realizacji zamówienia. „Funkcja Advanced Payment APIs” została też zoptymalizowana odpowiednio do zastosowania na urządzeniach przenośnych.

Informacje techniczne

Aby możliwe było opłacanie przez Amazon także w twoim sklepie, potrzebujesz ważnego konta w Amazon Advanced Payments u sklepu Magento o następujących warunkach technicznych:

  • Magento 1.5, 1.6, 1.7, 1.8
  • cURL dla PHP
  • DOM / XML dla PHP

Dodatkowe szczegóły techniczne i wszystkie informacje dotyczące oferowanego rozszerzenia można znaleźć w naszej dokumentacji technicznej na stronie internetowej http://amazon.creativestyle.de

Zarejestruj się już teraz do funkcji płatności przez Amazon „Advanced Payment APIs”, zainstaluj bezpłatne rozszerzenie i korzystaj z nowej, wygodnej formy płatności w twoim sklepie Magento.

+ Rejestracja w Amazon Payments na stronie internetowej: https://payments.amazon.de/business

Tutaj możesz bezpłatnie pobrać rozszerzenie.

pluswerk