Praca IT – Kraków, Rybnik – creativestyle w starym młynie – Szukamy najlepszych!

Jesteśmy doświadczoną agencją e-commerce z korzeniami w Niemczech. Mamy obecnie dwa biura w atrakcyjnych lokalizacjach, w Monachium i Krakowie. Niedługo otwieramy kolejne biuro w Rybniku. Na rynku e-commerce działamy od 2001 roku i na przestrzeni lat udało nam się zbudować zespół ponad 35 specjalistów.

Opracowujemy i wdrażamy nawet najbardziej innowacyjne projekty internetowe, świadcząc usługi z zakresu web design i web development. Nasze cele to działanie z pasją, z zastosowaniem rozwiązań out-of-the-box, aby spełnić zarówno indywidualne życzenia Klientów, jak i rozwijać umiejętności członków naszego zespołu.

Nasze usługi kierujemy do startupów i do największych korporacji, dzięki czemu, możemy się pochwalić rozbudowanym portfolio. Dotychczas mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z takimi firmami jak Saturn, Media Markt, Eventim, Netto, CEWE, Douglas, Amadeus i wieloma innymi. Cieszymy się również, że nasze rozszerzenie dla Amazon – Amazon Payment – jest wykorzystywane w całej Europie.

Oprócz licznych wdrożeń, mocno angażujemy się w rozwój umiejętności członków naszego zespołu. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach na całym świecie, aby zawsze być na bieżąco z trendami w tak zmieniającym się świecie e-commerce. Posiadamy liczne certyfikaty – Magento Certified – Frontend Developer, Red Hat – Certified System Administrator i Certified Engineer, Certified Scrum Master, ISTQB Certified Tester, które potwierdzają jedynie wysoką jakość naszych usług i profesjonalizm naszego zespołu.

Dla członków naszego zespołu mamy wiele do zaoferowania, m.in. ligę bilardową w biurze, kartę Multisport, prywatną opiekę zdrowia w Medicover, kurs języka angielskiego z native speakerem, sprzęt z najwyższej półki, nie zapominając o unikatowym biurze w industrialnym stylu.

Jeśli potrzebujesz nowych wyzwań zawodowych i świetnej atmosfery pracy, czas aplikować do creativestyle.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie kariery.

Zobacz nasze biuro na flickr.

praca-it-krakow-creativestyle-zablocie-frontend-developer-krakow-fajna-praca-w-krakow-rybnik-dla-magento-javascript-programista

praca-it-krakow-creativestyle-zablocie-frontend-developer-krakow-fajna-praca-w-krakow-rybnik-dla-magento-javascript-programista1

 

 

 

pluswerk