Prasa: creativestyle opracowało rozszerzenie na „Checkout by Amazon” dla sklepów internetowych Magento

(Monachium, 21.05. 2012) , Agencja creativestyle specjalizująca się w projektach Web opartych o Magento, opracowała łatwe do zintegrowania rozszerzenie dla  opcji płatniczej „Checkout by Amazon”. Rozszerzenie jest dostępne dla sprzedawców internetowych w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Magento Entwickler(in) gesucht

„Checkout by Amazon” jest rozwiązaniem oferowanym milionom klientówAmazon – umożliwia prosty i wygodny sposób płacenia na innych niż Amazon stronach internetowych. Klienci Amazon mogą liczyć na uzupełnienie informacji dotyczących płatności i adresu podczas procesu finalizacji transakcji w innych sklepach internetowych, w oparciu o te wpisane wcześniej w Amazon. Tym bardziej zakupy internetowe są łatwiejsze i bardziej komfortowe z kontem Amazon. Sprzedawcy internetowi, którzy oferują już na swojej stronie internetowej  „Checkout by Amazon” cieszą się wzrostem ilości nowych klientów i mniejszą ilością awarii podczas zakupów.

„Mamy przyjemność ogłosić sprzedawcom korzystającym z Magento, że możemy im przekazać nowe rozszerzenie – szybką i łatwą integrację „Checkout by Amazon”, mówi Jaromir Fojcik , CEO creativestyle GmbH, „nasze rozszerzenie umożliwia, bez większego wysiłku programowania, poprawę satysfakcji klientów w sklepie za pomocą prostych i znanych procesów, a jednocześnie skorzystać z kompleksowego rozwiązania płatności.

Rozszerzenie jest dostępne i gotowe do zainstalowania poprzez Magento Connect.

O creativestyle GmbH: creativestyle GmbH to agencja zajmująca się projektami internetowymi. Od 2000 r., koncentruje się na rozwoju i wdrażaniu projektów internetowych wszelkiego rodzaju.

Kontakt dla prasy: Jaromir Fojcik , CEO creativestyle GmbH , tel. +49 89 3090496 51 E -mail: j.fojcik ( at) creativestyle.de

pluswerk