Responsive Checkout na EEC Bilbao

Niedawno mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązanie Responsive Checkout na konferencji European Ecommerce Conference w Bilbao. Kolejna edycja tego wydarzenia przyciągnęła setki prezesów, e-commerce managerów i przedsiębiorców działających na rynku sprzedaży online w Europie.

Główna część wydarzenia odbyła się 20 listopada w Palacio Euskalduna w centrum miasta. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z nami na temat rozwiązania Responsive Checkout, a także wypróbować jego funkcjonalności na live demo. Zainteresowani mogli otrzymać bon rabatowy uprawniający do 20% zniżki na audyt użyteczności procesu zakupu w sklepie internetowym.

Znaleźliśmy się w gronie prelegentów konferencji, obok takich marek jak Airbnb, Etsy, Uber, Soundcloud czy Mobli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasza prezentacja “Responsive Checkout – Jak zoptymalizować proces zakupu w sklepie internetowym?” przyciągnęła liczną publiczność i wzbudziła pozytywne reakcje! Konferencja była świetną okazją do poznania fantastycznych ludzi, prowadzenia wartościowych dyskusji i wymiany opinii na temat aktualnych trendów w e-commerce.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu i zajrzenia do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

pluswerk