salesfever.de – nowa odsłona sklepu internetowego

Możemy się pochwalić kolejną odsłoną salesfever.de – sklepu internetowego z meblami i akcesoriami do wyposażenia domu. Sklep ma szeroką ofertę, od klasycznych rustykalnych mebli z litego drewna, po najnowocześniejsze markowe kawałki i najbardziej nietypowe elementy dekoracyjne.

 

salesfever.de – Relaunch

Sklep został przygotowany w oparciu o Magento Communtiy Edition, a w trakcie relaunchu, sklep został rozszerzony o liczne funkcje.  Oprócz rozbudowanych filtrów czy próbki grafiki, które zawierają tagi produktów, zostało opracowane połaczenie z backendem.

  • połączenie z oprogramowaniem wysyłkowym pixi*, w celu eksportu produktów, synchronizacji stanu magazynowego, a także eksportu zamówień i importu informacji do wysyłki i zwrotu.
  • rozszerzenie Magento do zarządzania większą ilością magazynów i wprowadzenie zasad dotyczących automatycznego przechowywania produktów w trakcie robienia zakupów.
  • opracowanie interfejsu Tradebyte TB.ONE , aby importować zamówienia prosto z innych źródeł takich jak Neckermann.de i inne.
  • wdrożenie API do DHL, aby eksportować informacje odnośnie zakupów do zewnętrznego magazynu DHL,a  także wysyłać informacje magazynowe i wysyłkowe do pixi*
  • połaczenie z 1&1 ipayment jako dostawcą rozwiązania do płatności

 

 

pluswerk