Symfony Live 2012 Paris

Symfony Live 2012 Paris

Podobnie jak w ubiegłym roku, również w tym wzięliśmy udział w konferencji Symfony Live w Paryżu Paris, którą tradycyjnie otworzył Fabien Potencier. Od lewej do prawej: Jaromir Fojcik (CEO), Fabien Potencier (założyciel Symfony), Krzysztof Daniel (CEO).

Stworzyliśmy już nowe projekty z wykorzystaniem Symfony2 – tym bardziej ekscytujące było dla nas obserwować obecny rozwój Symfony2. Oprócz wielu kwestii technicznych i raportów dotyczących najlepszych praktyk, szczególnie interesujące było pozyskanie wiedzy odnośnie zastosowania Symfony2. Ostatnio na przykład, wetter.com został przepisany na Symfony2, mówi Aulke Gaylord na konferencji. Także inne często odwiedzane strony internetowe jak serwis informacyjny bbc.co.uk lub youporn.com z segmentu dla dorosłych stosują już częściowo lub całkowicie Symfony2. Ponadto, pojawiają się również nowe wersje popularnych projektów open source, takich jak phpBB , Drupal czy eZ Publish.

Obserwując rozwój Symfony2 i porównując go z rozwojem innych frameworków, Symfony2 może wkrótce stać się wiodącym frameworkiem PHP i być może w przyszłym roku w Paryżu to my przedstawimy jeden z naszych projektów Symfony2.

pluswerk