Kompleksowa agencja e-commerce z Krakowa

AGENCJA E‑COMMERCE
UŻYTKOWNIK W CENTRUM UWAGI

KOMPLEKSOWY PARTNER E-COMMERCE

TWOJA AGENCJA DLA ROZWIĄZAŃ B2C

Presja konkurencyjna w handlu B2C jest silniejsza niż kiedykolwiek. Międzynarodowa konkurencja oraz rosnące koszty materiałów i logistyki stawiają sprzedawców detalicznych przed trudnymi zadaniami. W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze dla odnoszących sukcesy sprzedawców internetowych staje się tworzenie unikalnych punktów sprzedaży i przekształcanie klientów w fanów.

Jako wiodąca agencja e-commerce z ponad 20-letnim doświadczeniem wiemy, jak zapewnić klientom wyjątkową obsługę. Jako partner oferujący pełen zakres usług zapewniamy kompleksowe wsparcie: w zakresie analizy i koncepcji, projektowania, wdrożenia technicznego i integracji z istniejącym systemem.

ANALIZA DOŚWIADCZEŃ KLIENTA

Wyjątkowe Customer Experience jest kluczem do wyróżnienia się spośród gigantów branży e-commerce oraz do utrzymania długofalowych relacji z klientem. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na publikację naszego Experience Report, który cieszy się dużą popularnością. Porozmawiaj z nami o tym, jak możemy przenieść obsługę klienta na wyższy poziom.

RAPORT Modowy

Top 20 modowych firm pod lupą.

Raport meblowy

Top 20 meblowych firm pod lupą.

strategia
wizja E‑COMMERCE

Od 20 lat naszym mottem jest: rozwijać się razem z naszymi klientami. Jako agencja e-commerce, oferująca pełen zakres usług, towarzyszymy klientom kompleksowo i jesteśmy dostępni jako strategiczny partner na każdym etapie projektu. Ponad 20-letnie doświadczenie, bogate portfolio (przeszło 150 udanych projektów) oraz branżowa wiedza to składowe naszego sukcesu.

01

Doświadczenie klienta

Doświadczenie klienta

Na początku każdego projektu pojawia się kwestia korzyści dla usera. Wspólnie starannie analizujemy procesy, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi. Mając na uwadze doświadczenie użytkownika na stronie, zwracamy uwagę na różne aspekty obecne podczas user journey.
02

Rozwój

Rozwój

Wspieramy Cię w odkrywaniu potencjału rozwoju Twojej firmy. Dzięki analizom konkurencji, testom A/B i marketingowi online, wspólnie zmieniamy twój sklep na lepsze. Nasze wsparcie nie kończy się po uruchomieniu platformy, konsekwentnie dbamy o dalszy rozwój i utrzymanie projektu.
03

Integracja / środowisko systemowe

Integracja / środowisko systemowe

Skuteczne rozwiązania e-commerce muszą być płynnie zintegrowane z istniejącym środowiskiem systemowym w celu cyfrowego mapowania procesów sprzedaży. Niezależnie od tego, czy chodzi o system PIM, zarządzanie towarami czy CRM, Wspieramy Twój zespół w realizacji połączenia platformy e-commerce ze strukturą IT.

KONCEPCJA I PROJEKT

Dobry projekt powinien nie tylko się podobać, ale przede wszystkim zapewniać więcej konwersji. Właśnie dlatego podczas naszej pracy bazujemy na najlepszych światowych praktykach, badaniach i testach A/B. Pięć nagród Shop Usability Awards mówi samo za siebie.

frame iphone 13

HOSTING
i Wydajność

Customer experience is not only characterised by a good frontend, but also by fast loading times - especially for mobile users. That's why we also support you with the hosting infrastructure. Thanks to the symbiosis of software and cloud infrastructure, we can maximise the performance of your shop.

MARKETING online

Rozwijamy się razem z naszymi klientami, dlatego obszar naszych działań nie zawęża się jedynie do wsparcia technicznego. Wraz z silną siecią wyspecjalizowanych partnerów, zajmujemy się kompleksowo wszystkimi usługami marketingu online, które mają bezpośredni wpływ na konwersje w sklepie.