creativestyle: agencja Magento i oficjalny partner

Jesteśmy
oficjalnym

partnerem
Magento

Adobe Solution Partner Specialized logo
Adobe Solution Partner Specialized logo

W top 10 partnerów Magento w Europie

Fachowcy
w swojej
dziedzinie

Największe
doświadczenie

Z naszymi 46 certyfikatami Magento 2, jednym Magento Maintenerem, niezliczonymi kontrybucjami do Magento i ponad 10 latami doświadczenia jesteśmy ekspertami projektów Magento w każdym wymiarze.

Jako Magento Commerce Specialized Partner zaliczamy się do top 10 agencji Magento w Europie.

Zobacz wideo
Karol Schoensee

Solution
partner

Magento

Od 10 lat specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o platformę Magento, dzięki czemu jesteśmy jedną z pierwszych agencji Magento w Niemczech. Nasi certyfikowani deweloperzy Magento realizują sklepy Multi- i OmniChannel, które są oparte na Open Source i spełniają wszelkie wymagania w zakresie wydajności, stabilności i bezpieczeństwa.

Dziś nasz zespół ds. e-commerce opiekuje się kilkoma liderami rynku, którzy do tej pory osiągnęli łączne roczne obroty w sieci w wysokości ponad 2 miliardów euro - a liczba ta stale rośnie.

Jako pionierzy usług nearshore, dzięki współpracy naszych biur w Niemczech i w Polsce, oferujemy bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości w dziedzinie Magento.

Oferujemy wsparcie od fazy strategicznej i kreatywnej, poprzez wdrożenie techniczne i hosting, aż po marketing online.

Enterprise
z Magento
MageSuite

Z pomocą MageSuite (dawniej creativeshop) przenosimy Magento 2 na wyższy poziom i wzbogacamy go o liczne funkcje dotyczące CMS, wyszukiwania, UX, wydajności i bezpieczeństwa. Na przykład tworzenie treści może być łączone z funkcjami handlu elektronicznego bez konieczności integracji z innymi systemami takimi jak TYPO3 lub Wordpress.

Kod źródłowy naszego rozwiązania jest otwarty, co daje możliwość dalszego rozwoju i prowadzenia sklepu internetowego także przez niezależne agencje.

Specjaliści od
wymagających
rozwiązań
dla Magento

Innowacyjne rozwiązania w zakresie e⁢commerce wymagają platformy, którą można szybko i wygodnie dostosować do własnych potrzeb. W przypadku Magento pozwala nam na to kod open source i podejście headless.

Mamy tytuł Magento Commerce Specialized Partner. To znaczy, że ​​jesteśmy jedną z zaledwie 10 agencji w Europie posiadających oficjalne potwierdzenie Adobe o naszej kompetencji i satysfakcji klienta. Jako Contribution Partner i Maintainer aktywnie pracujemy nad dalszym rozwojem Magento i kształtujemy przyszłość tej wiodącej na świecie platformy e‑commerce.

Wybrane
referencje
Magento
Wybrane referencje Magento

Jako agencja Magento od ponad dziesięciu lat realizujemy projekty dla różnych firm – od start‑upów po duże korporacje z różnych branż. Poniżej znajduje się kilka naszych projektów. Więcej można znaleźć w zakładce referencje.

Najczęściej
zadawane
pytania
Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa realizacja projektu przez creativestyle?

Jako wiodąca Agencja Magento w każdym projekcie pracujemy nad specyficzną dla niego wersją technicznego standardu, czyli MageSuite. Na jego podstawie możemy zapewnić naszym klientom i ich sklepom jednakowy poziom jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Żeby stworzyć sklep oparty na Magento, w pełni zgodny z naszymi standardami, potrzebujemy od 4 do 7 miesięcy, w zależności od stopnia kompleksowości technicznej i potrzeby zintegrowania z systemami zewnętrznymi, takimi jak ERP, CRM, PIM lub narzędziami marketingowymi. Na ogół zrealizowanie projektu Magento o średniej złożoności zajmuje nam około 5 miesięcy. Jako dostawca kompleksowych usług Magento możemy zapewnić szybkie i wydajne rozwiązania ekspresowe bliskie standardom Magento już w 6 tygodni.

Ile kosztuje postawienie sklepu Magento?

Koszt powstania sklepu internetowego w Magento jest propocjonalny do czasu trwania projektu. Rozwiązania ekspresowe w Magento Commerce możemy zaoferować już od 25 000 euro. W naszym szczegółowym artykule na temat tego „Ile kosztuje projekt Magento” możesz przeczytać, jakie czynniki wpływają na ostateczna cenę gotowego sklepu. Przy okazji: jako pionierzy nearshore z lokalizacjami w Niemczech (Monachium i Hamburg) oraz w Polsce (Kraków i Rybnik) i jako agencja Magento oferujemy najtańszą stawkę godzinową spośród oficjalnych partnerów Magento. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o kosztach Twojego projektu.

Jak działa hosting Magento?

Jedną z największych zalet Magento jest jego elastyczna architektura. Wersje open source są hostowane lokalnie (na własnych serwerach) lub u dostawcy hostingu. Jako oficjalny partner Amazon Web Services (AWS) zapewniamy wsparcie techniczne i hosting z jednego źródła, bez dodatkowych kosztów. Warianty Magento Commerce oferują również możliwość korzystania z hostingu w chmurze Magento. Chętnie doradzimy Ci wariant najbardziej odpowiedni dla Twojego sklepu – skontaktuj się z nami.

Magento Commerce czy Magento Open Source?

System sklepów Magento występuje w dwóch wersjach. Poniżej przedstawiamy pokrótce najważniejsze funkcje. Dzięki naszemu doświadczeniu z przyjemnością doradzimy Ci, która wersja Magento 2 będzie najlepiej odpowiadać Twoim wymaganiom.
 • Magento Commerce (wcześniej Magento Enterprise Edition)
  Magento Commerce jest licencjonowaną wersją Magento i oferuje szereg dodatkowych ficzerów. Należą do nich na przykład rozbudowane funkcje B2B, poprawiona wydajność, content staging (podgląd i publikacja zmian w określonym czasie) i inteligentny dobór polecanych produktów.
 • Magento Open Source (wcześniej Magento Community Edition)
  Dzięki MageSuite rozbudowaliśmy darmowe warianty Magento Open Source o wiele nowych ficzerów. Najważniejszym jest zdecydowanie MageSuite Content Constructor, czyli najbardziej rozbudowany CMS.

Magento czy Shopify – które rozwiązanie jest lepsze?

Shopify to jeden z najbardziej popularnych na świecie systemów sklepowych dla mniejszych firm. Shopify jest najlepszym wyjściem, jeśli zależy Ci, żeby założyć prosty i atrakcyjny sklep przy niewielkim nakładzie czasu i kosztów. Jednak z racji tego, że Shopify jest rozwiązaniem SaaS (Software as a Service), możliwość jego rozszerzania o dodatkowe funkcje jest dość ograniczona: połączenie z innymi systemami (ERP, CRM, zarządzanie magazynem itp.) przez agencje, dostosowanie elementów theme'u, takich jak layout, checkout czy logistyka, są bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Średnim i większym firmom polecamy zatem podstawowy sklep Magento, który ogranicza się do najważniejszych funkcji, ale stanowi bazę techniczną dla przyszłych rozszerzeń i połączeń.

Magento czy Shopware – które rozwiązanie jest lepsze?

W ostatnich latach Shopware stał się popularnym rozwiązaniem e‑commerce na rynku krajów niemieckojęzycznych, szczególnie dla małych i średnich firm. Koszty developmentu projektu Shopware można z grubsza porównać z Magento, ale dodatkowo Shopware oferuje również płatną wersję Professional Edition z rozszerzonym zakresem funkcji. Jednak jako creativestyle postanowiliśmy wyspecjalizować się w korzystaniu z Magento jako platformy e‑commerce ze względu na:
 • większy wybór wysokiej jakości rozszerzeń i modułów,
 • większą dostępność wykwalifikowanych programistów Magento,
 • nasze ponad 10-letnie bardzo dobre doświadczenie w prowadzeniu wymagających projektów opartych na Magento,
 • opinię Gartner Institute, który rokrocznie zalicza Magento do wiodących pod względem funkcjonalności systemów e‑commerce i docenia szerokie perspektywy dalszego rozwoju.

Czy mogę połączyć Magento z moim systemem ERP?

Połączenie systemu ERP ze sklepem odbywa się za pomocą trzech standardów interfejsu:
 • REST API,
 • SOAP API,
 • wymianę danych w formacie CSV albo XML.
Magento spełnia wszystkie trzy standardy. Dzięki naszemu MageSuite ERP Connector możliwa jest podstawowa integracja systemu ERP, dlatego oferujemy tę usługę bezpłatnie w każdym projekcie Magento. Nasi deweloperzy mają wieloletnie doświadczenie w łączeniu Magento i systemów ERP / CRM. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie dotyczącej integracji ERP.