creativestyle design & frontend development

novomind
iSHOP

frontend
Partner

Jesteśmy oficjalnym partnerem novomind w zakresie frontendu

Nagradzane
projekty
frontend

Projekt i development

Rozwiązania dla e‑commerce zastosowane przez novomind sprawdziły się już u wielu liderów rynku. Jako oficjalny partner developmentu frontendowego od wielu lat przygotowujemy nagradzane designy sklepów i rozwiązania frontendowe dla renomowanych marek.

Zobacz wideo
Christian Bornkessel

Design &
Frontend

wyjątkowy i intuicyjny

Dobry interfejs powinien spełniać dwa zadania: z jednej strony musi być intuicyjny i pozwalać użytkownikowi na szybkie zakupy. Z drugiej – musi odzwierciedlać tożsamość marki.

W naszych projektach frontendowych opieramy się na sprawdzonych, najlepszych praktykach, w tym na wytycznych opracowanych przez Baymard Institute. Uproszczenie każdego etapu w procesie zakupów zwiększa współczynnik konwersji – tę zasadę konsekwentnie wdrażamy we wszystkich obszarach customer journey.

novomind iSHOP
enterprise
E‑Commerce

Od 2012 roku, wspólnie z naszym partnerem – novomind, tworzymy skuteczne rozwiązania e‑commerce w oparciu o novomind iSHOP. Wyjątkowa wydajność i indywidualne podejście sprawdziły się już u wielu liderów rynku sprzedaży online. Ponadto, dzięki iPIM i iMARKET, novomind oferuje także m.in. kompleksowe rozwiązania e‑commerce do zarządzania danymi produktów i łączenia ze sklepem najważniejszych platform handlowych.

Stan Carstensen
Brush stroke
Quoting icon

Nasza wieloletnia współpraca z creativestyle opiera się na niezawodności i jakości. Dowodem na to jest rozbudowany sklep wyróżniający się świetnym dizajnem. Nasze wspólne, nagradzane projekty pokazują, że idealnie do siebie pasujemy.

Stan Carstensen /
Prokurent, NOVOMIND AG

Technologie
i narzędzia

Vue

Vue

Webpack

Webpack

Sass

Sass

Gulp
Adobe Creative Cloud
Adobe XD

Adobe XD

Nasze projekty
frontendowe

Wspólnie z novomind przeprowadziliśmy już wiele długoletnich i zakończonych sukcesem projektów. Poniżej znajdziesz przykłady naszych nagrodzonych sklepów stworzonych na bazie novomind iSHOP, a po więcej zapraszamy na stronę Referencje.