creativestyle - oficjalny partner Pimcore

Agencja
Pimcore

dla PIM, DAM
i DXP

Konsulting, konfiguracja i integracja

Centralizujemy twoje dane

Dane produktów to tajna, choć wciąż niedoceniana broń w handlu internetowym. Niekompletne dane zmniejszają współczynnik konwersji, ponieważ użytkownicy nie mają wszystkich potrzebnych informacji, które pomogłyby im szybko dokończyć zakup. Jednocześnie scentralizowane utrzymanie danych produktów i zarządzanie nimi stanowi poważne wyzwanie dla wielu sprzedawców.

Rozwiązaniem jest system PIM (Product Information Management). Jako certyfikowana agencja Pimcore wspieramy Cię w konfiguracji systemu i jego integracji z Twoim sklepem internetowym.

Produkty to podstawa content commerce

Do czego potrzebny jest PIM?

Głównym zadaniem systemu PIM jest zarządzanie danymi produktów. Profesjonalny system PIM, np. Pimcore, rozwiązuje wiele wyzwań, które pojawiają się przy prowadzeniu e‑commerce:

Lider wśród systemów
zarządzania danymi

W najnowszym raporcie Gartner Customers' Choice Report Pimcore jest wymieniony jako jedno z wiodących rozwiązań do zarządzania podstawowymi danymi. Firmy takie jak IKEA, Audi i Media-Saturn już wykorzystują Pimcore w prowadzeniu swojej sprzedaży.

Jako platforma open source Pimcore doskonale pasuje również do naszej filozofii oprogramowania: rozwiązania szyte na miarę dzięki maksymalnej elastyczności i niezależności.

Certyfikowany partner

Creativestyle to jedna z wiodących agencji e‑commerce w Niemczech. W naszych szeregach mamy certyfikowanych ekspertów, którzy zapewniają kompleksowe wsparcie dla Twojego projektu Pimcore w zakresie architektury, instalacji i rozwoju.

Jesteśmy po to, aby doradzić Ci w planowaniu Twoich interfejsów do systemów innych firm. Jest to szczególnie istotne, ponieważ system PIM może osiągnąć pełny efekt tylko wtedy, gdy jest płynnie zintegrowany z całym środowiskiem systemu. Pimcore obsługuje wszystkie popularne standardy interfejsów, dzięki czemu można go zintegrować z dowolnym ERP, CRM czy innym systemem w celu efektywnej centralizacji pracy z danymi produktów i zasobami.

Bezpłatna
i szybka
integracja

z Magento

Integracja z Twoim systemem e‑commerce to jeden z najważniejszych elementów w projekcie PIM. Jako oficjalny partner Pimcore i Adobe / Magento z łatwością opanowaliśmy integrację obu systemów.

W ramach rozwoju Twojego sklepu opartego na Magento / Adobe Commerce podejmujemy się bezpłatnej integracji z Pimcore. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli szczegółowo omówić Twój projekt.