Agencja Shopware - profesjonalne rozwiązania e-commerce dla Twojego sukcesu.

Agencja Shopware
ZŁOTY PARTNER

shopware logo- gold partner

OFICJALNY PARTNER SHOPWARE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DLA PLATFORMY SHOPWARE

Jako agencja Fullservice Shopware oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług, związanych z platformą Shopware. Wspieramy sprzedawców w planowaniu, projektowaniu, implementacji i optymalizacji ich sklepów internetowych. Doradzamy w wyborze odpowiedniej wersji Shopware, tworzymy indywidualne projekty, programujemy interfejsy i integrujemy systemy płatności oraz wysyłki.

Nasza oferta obejmuje również regularne usługi utrzymania i wsparcia oraz szkolenia i warsztaty dla właścicieli sklepów internetowych. Stawiamy na bliską współpracę i indywidualne wsparcie, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby i cele naszych klientów. W każdym projekcie dążymy do długoterminowej współpracy, w której rozwijamy się razem z naszymi klientami.

Poszukiwane usługi

01

Przeniesienie na Shopware

Przeniesienie na platformę Shopware

Oferujemy sprawną migrację istniejącego sklepu internetowego na platformę Shopware oraz kompleksowe doradztwo i wsparcie przy optymalizacji Twojej architektury e-commerce z wykorzystaniem Shopware.
02

Migracja z Shopware 5 na 6

Migracja z Shopware 5 na 6

W 2024 roku kończy się oficjalne wsparcie dla Shopware 5 - najwyższy czas zaplanować migrację na Shopware 6. Pomagamy Ci w migracji, technicznej realizacji i optymalizacji Twojego nowego sklepu Shopware 6.
03

Optymalizacja wydajności

Optymalizacja wydajności

Jako eksperci w dziedzinie Symfony, technologii leżącej u podstaw Shopware, posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w optymalizacji aplikacji internetowych opartych na tej technologii. Dzięki temu jesteśmy najlepiej przygotowani do poprawy wydajności aplikacji e-commerce z wykorzystaniem Shopware.

Dlaczego Shopware?

Jako agencja open-source wykorzystujemy Shopware w projektach e-commerce, ponieważ jest to potężna i elastyczna platforma open-source, która umożliwia nam tworzenie spersonalizowanych i skalowalnych sklepów internetowych dla naszych klientów. Aktywna społeczność oraz wiele rozszerzeń i motywów pozwalają nam na realizację indywidualnych rozwiązań, jednocześnie korzystając z regularnych aktualizacji. Ponadto modułowa architektura Shopware umożliwia łatwą integrację narzędzi i usług innych firm w celu dalszego rozszerzenia zakresu funkcji i możliwości sklepu internetowego.

Shopware jest jedną z preferowanych platform wśród 1000 największych sprzedawców w Niemczech i jest jedną z najlepszych platform e‑commerce na rynku, obok Magento, które przekonują swoją wysoką elastycznością, skalowalnością i modularnością.

SHOPWARE  

12.20

MAGENTO  

11.80

SALESFORCE CC  

6.20

oxid eshop  

6.20

SONSTIGE  

5.60

SAP CC  

3.30

shopify  

3.00

hcl commerce  

1.90

demandWARE  

1.30

NOVOMIND ISHOP  

1.30

intershop  

1.10

plentymarkets  

1.00

Udział w rynku platform e-commerce wśród najlepszych 1000 sprzedawców online.

Źródło: Statista / EHI

Często Zadawane
Pytania

Jak mogę zintegrować Shopware z moim istniejącym środowiskiem?

Shopware obsługuje wszystkie popularne standardy interfejsów do płynnej integracji z Twoim systemem. Dzięki naszemu doświadczeniu z ponad 150 projektami e-commerce, pomagamy Ci w integrowaniu każdego systemu z Shopware.

Jak mogę zamówić indywidualny projekt dla mojego sklepu Shopware?

Shopware to oprogramowanie e‑commerce oparte na komponentach. Na początku tworzymy dla Ciebie indywidualny projekt i dostarczamy Ci odpowiednie komponenty, abyś mógł elastycznie i samodzielnie pracować z natywnym CMS (systemem zarządzania treścią) Shopware.

Jak mogę zoptymalizować swój sklep Shopware dla wyszukiwarek?

Aby być na czele w Google i innych wyszukiwarkach, sklepy muszą mieć wartościowe treści oraz punktować technicznie. Shopware oferuje doskonałą platformę techniczną dla szybkich czasów ładowania, doskonałej optymalizacji mobilnej i indeksowalności Twoich treści.

Jak mogę zoptymalizować proces zamawiania i użyteczność mojego sklepu Shopware?

Użyteczność jest naszą pasją. Jako wydawcy E-Commerce Experience Reports* intensywnie zajmujemy się użytecznością i optymalizacją konwersji. Wiedzę tę wprowadzamy do projektów naszych klientów, aby razem z Wami rosnąć.* raporty w języku niemieckim