Cross Device Responsive Webdesign

Webdesign &Frontend Development

Shopping experience design

Nasz front jest opracowywany według zasad User Centered Design. Użytkownik jest zawsze najważniejszym punktem odniesienia w trakcie procesu projektowania jak i wdrażania. W ostatnich latach otrzymaliśmy kilka nagród za nasze realizacje, z uwagi na wysoki poziom User Experience.

Nie tylko realizujemy UX dla własnych projektów opartych o Magento, ale także współpracujemy z partnerami, którzy posiadają swoje zaplecze backendowe, ale potrzebują wsparcia w warstwie prezentacji*.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ścisła kooperacja

Jesteśmy z Tobą od momentu projektowania koncepcji aż do momentu wdrożenia a nawet dłużej. Aby zapewnić dobrą i ścisłą współpracę między naszym frontem a Twoim zespołem backendowym, korzystamy z narzędzi takich jak Slack czy WebEx, a gdy zajdzie taka potrzeba spotkamy się z Tobą aby omówić ważne tematy.

Aby połączyć elastyczność zwinnej współpracy z bezpieczeństwem finansowym projektu, od lat z powodzeniem pracujemy na zasadzie z góry określonego, maksymalnego budżetu.

Pattern Library

Podczas implementacji Twojego frontu, sukcesywnie tworzymy dla Ciebie tzw. Pattern Library, bibliotekę wzorców, która zawiera wszystkie komponenty, w tym fragmenty kodu, tak aby Twoi programiści mogli pracować nad frontendem w przyszłości bez naszego wsparcia. Nasze projekty nie sa tworzone na podstwie statycznych szablonów, w pracy nad nimi wykorzystujemy podejście Atomic Design oraz metodologię BEM. Przykładem jest Pattern Library udestępnione publicznie przez Mailchimp.

Technologie i nartzędzia

Vue JS
React
Webpack
Angular
Sass
Adobe Creative Cloud
Sketch
Invision
Stan Carstensen

“Niezawodność, szybkość i wysokie standardy jakości wyróżniają naszych kolegów z creativestyle. Bez wątpienia jest to nasz preferowany partner w zakresie implementacji frontendu.”Stan Carstensen / prokurent, Novomind AG
Manager działu dużych projektów e-commerce

Nasze projekty frontendowe

Nasz frontend jest obecnie wykorzystywany w takich systemach jak Magento, Novomind iSHOP, IBM WebSphere Commerce, FirstSpirit, Symfony i Neos CMS. Zaowocowało to udaną i długoletnią współpracą z kilkoma firmami i agencjami.