creativestyle Agentur Büro in Krakau

Tworzenie Aplikacjiz użyciem Smfony Framework

Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Symfony

Od ponad 11 lat rozwijamy dedykowane aplikacje internetowe używając Symfony.

Od początku 2016 roku jesteśmy oficjalnym brązowym partnerem SensioLabs. Jesteśmy zawsze na bieżąco, jeśli chodzi o tworzenie stron i aplikacji internetowych, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z założycielami Symfony.

Nasi programiści regularnie uczestniczą również w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez SensioLabs. Gwarantuje to, że posiadamy zawsze aktualną wiedzę w zakresie Symfony, aby wspierać projekty wszystkich rozmiarów.

JAKIE APLIKACJE TWORZYMY?

Rozwiązania Intranetowe

Intranet umożliwia dostęp do informacji wewnętrznych oraz komunikację pracowników z każdego działu lub o określonych kwalifikacjach.

Oprogramowanie Do Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Oprogramowanie wspomagające pracę działu HR, które pozwala na zarządzanie pracownikami, rejestrację czasu pracy i wyznaczanie celów.

Platformy Społecznościowe

Wdrożenie platform społecznościowych w celu związania klientów z Twoją firmą i tworzenia treści generowanych przez użytkowników. Z pomocą progresywnych aplikacji internetowych (PWA), tworzymy realną alternatywę dla drogich, natywnych aplikacji mobilnych i przygotowujemy do wejścia w świat urządzeń przenośnych.

Dlaczego Stawiamy Na Symfony

Symfony jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych frameworków PHP MVC z ponad 20-letnim stażem. [Liczne projekty](https://symfony.com/projects: wydajne strony i aplikacje internetowe, takie jak Spotify, BlaBlaCar, Flixbus czy Trivago, bazują na tym open source’owym frameworku. Ponadto SensioLabs oferuje międzynarodowe konferencje, szkolenia i certyfikaty w celu zdobycia zainteresowania coraz większej liczby deweloperów na całym świecie.

Odznaka 11 lat z SYmfonyWydajny Framework PHP

NASZE PROJEKTY SYMFONY

W ostatnich latach używaliśmy Symfony przy tworzeniu wielu aplikacji internetowych. Należą do nich projekty dla dużych firm takich jak CTS Eventim, CEWE Fotobuch czy ProSiebenSat.1, które z powodzeniem wciąż wspieramy.