Magento Neon in Krakau

Jesteśmy OficjalnymPartnerem Magento

Solution Partner Magento

Od 10 lat specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o platformę Magento, dzięki czemu jesteśmy jedną z pierwszych agencji Magento w Niemczech. Nasi certyfikowani deweloperzy Magento realizują sklepy Multi- i OmniChannel, które są oparte na Open Source i spełniają wszelkie wymagania w zakresie wydajności, stabilności i bezpieczeństwa.

Dziś nasz zespół ds. e-commerce opiekuje się kilkoma liderami rynku, którzy do tej pory osiągnęli łączne roczne obroty w sieci w wysokości ponad 2 miliardów euro - a liczba ta stale rośnie.

Jako pionierzy usług nearshore, dzięki współpracy naszych biur w Niemczech i w Polsce, oferujemy bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości w dziedzinie Magento.

Oferujemy wsparcie od fazy strategicznej i kreatywnej, poprzez wdrożenie techniczne i hosting, aż po marketing online.

Szczególną uwagę zwracamy na handel wspomagany treścią, gdzie łączymy zakupy online z kompleksowym doradztwemi interaktywnym. W tym celu specjalnie rozszerzyliśmy Magento CMS i udostępniliśmy go bezpłatnie jako rozszerzenie MageSuite.

Jako wiodąca agencja Magento wspieramy społeczność Magento i pomagamy by konferencje Meet Magento stały się największym na świecie wydarzeniem platformy handlu cyfrowego. Nasz udział w świecie Magento jest wielowątkowy: od kontrybucji kodu, przez wykłady, po wsparcie finansowe.

Usługi Magento

User Experience Design

Przy wsparciu naszego autorskiego MageSuite, specjalizujemy się w responsive content commerce. A nasze wieloletnie doświadczenie uzupełniamy praktycznymi badaniami UX z Instytutu Baymarda, aby zwiększyć zarówno user experience, jak i współczynnik konwersji.

MageSuite Cloud

W ramach umowy Magento SLA łączymy elastyczność oprogramowania open source z niezawodnością i stabilnością rozwiązania SaaS. Dbamy o ciągłe aktualizacje Magento i gwarantujemy sprawne działanie sklepu internetowego opartego o tę platformę.

Transformacja OmniChannel

W dzisiejszych czasach klienci oczekują zakupów w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu i we wszystkich dostępnych kanałach. Towarzyszymy Ci w transformacji handlu stacjonarnego i pomagamy w jak najlepszym wykorzystaniu siły różnorodnych kanałów sprzedaży

B2C & B2B Commerce

Zarówno w obszarze B2C, jak i B2B mamy te same wysokie standardy w obrębie projektowania, user experience, automatyzacji procesów i optymalizacji konwersji. Wnosimy naszą wiedzę w zakresie content commerce do każdej branży i dla każdego odbiorcy. Od analizy potrzeb do realizacji, otrzymujesz wszystko z jednego, pewnego źródła.

Integracja Płatności, ERP, OMS & Pim

Aby automatycznie mapować wszystkie procesy e-commerce, sklepy internetowe muszą komunikować się z różnymi systemami. Creativestyle integruje Magento z systemem zarządzania towarami i PIM, systemem zarządzania i realizacji zamówień oraz dostawcą usług płatniczych naszych klientów.

DevOps & Hosting

Nasz zespół Magento DevOps jest odpowiedzialny za całą pracę wszystkich środowisk i ciągłą optymalizację wydajności naszej architektury AWS. Dzięki naszej chmurze MageSuite Cloud gwarantujemy 99,9% dostępności Twojego sklepu na poziomie serwera i aplikacji.

Dlaczego Magento?

Według analityków IT z Gartner i Forrester Research, Magento jest jednym z liderów wśród platform handlu cyfrowego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Magento jest jedynym liderem opartym na oprogramowaniu open source. Prowadzi to nie tylko do powstania bardzo dużej społeczności międzynarodowej, ale także umożliwia modyfikacje oprogramowania oraz szybką reakcję i adaptację do rozwijającego się rynku e-commerce.

Dlatego jako agencja polegamy na Magento przy realizacji wszystkich projektów e-commerce

Wiodąca platforma handlu cyfrowego
Magic Quadrant for Digital Commerce
Fork me on GitHubFork me on GitHub

Enterprise z Magento MageSuite

Z pomocą MageSuite (dawniej creativeshop) przenosimy Magento 2 na wyższy poziom i wzbogacamy go o liczne funkcje dotyczące CMS, wyszukiwania, UX, wydajności i bezpieczeństwa. Na przykład tworzenie treści może być łączone z funkcjami handlu elektronicznego bez konieczności integracji z innymi systemami takimi jak TYPO3 lub Wordpress.

Kod źródłowy naszego rozwiązania jest otwarty co daje możliwość dalszego rozwoju i prowadzenia sklepu internetowego także przez niezależne agencje.

Warstwy Magento MageSuite

Podstawą każdego sklepu internetowego jest albo otwarte oprogramowanie "Magento Open Source", albo licencjonowane "Magento Commerce". Ponadto, nasz MageSuite posiada dodatkowe funkcje, takie jak Magento CMS. Dzięki chmurze Magento SLA zyskujemy pewność, że zarówno Magento, jak i MageSuite są zawsze na bieżąco aktualizowane.

Na szczycie piramidy znajdują się modufikacje na potrzeby konkretnego wdrożenia, które obejmują indywidualny motyw i unikatowe funkcje, takie jak konfiguratory produktów.

Magento MageSuite OpenSource Pyramide

Wybrane referencje Magento

Jako agencja Magento od prawie dziesięciu lat realizujemy projekty dla różnych firm - od start-upów po duże korporacje z różnych branż. Poniżej znajduje się kilka naszych projektów. Więcej można znaleźć w zakładce referencje.