MageSuite.cloud logo

Magento
w chmurze

Hosting w AWS

AWS Consulting Partner logo
AWS Consulting Partner logo

Hosting
w chmurze

z Magento
Open Source
i Magento Commerce

Klienci w dzisiejszych czasach są coraz bardziej wymagający i oczekują nie tylko doskonałych produktów, ale również optymalnego user experience (UX). Jednym z najważniejszych kryteriów w tej kwestii jest dla nich jak najkrótszy czas ładowania strony.

Z perspektywy sprzedawców szczególnie ważne aspekty to niezawodność i bezpieczeństwo platformy e‑commerce, z której korzystają. Bez względu na to, czy aktualnie prowadzona jest kampania reklamowa w telewizji, czy jest Black Friday, sklep internetowy powinien działać stabilnie zawsze i wszędzie, a także być w stanie zarządzać zmieniającą się w czasie liczbą zamówień.

Jako Magento Solution Partner oferujemy Ci rozwiązanie, które nie tylko zapewnia hosting i obsługę, ale również web development i dalszy rozwój Twojego sklepu internetowego Magento.

Dzięki naszej umowie SLA (Service-Level-Agreement) gwarantujemy sprawne działanie Twojego sklepu Magento. I to wszystko z jednego źródła.

AWS Developer Associate badge
AWS Solutions Architect badge
AWS Sysops Administrator badge
AWS Cloud Practitioner badge
Redhat Certified System Administrator badge
Redhat Certified Engineer badge

Bierzemy pełną odpowiedzialność

Nasza umowa
na obsługę

Magento Upgrade & Patch Management

W naszej umowie Magento SLA zobowiązujemy się do zapewnienia Ci wystarczających zasobów Magento Developerów, aby Twój sklep Magento był zawsze up-to-date. W ten sposób nie tylko stale dostarczamy Ci nowe funkcje Magento, ale również masz pewność, że spełniasz wymagania RODO w zakresie bezpieczeństwa aplikacji i patch management.

Wydajność w chmurze

Nasza architektura hostingu w chmurze AWS jest zoptymalizowana pod kątem Magento, zapewniając nie tylko bardzo krótki czas ładowania, ale także dostępność wystarczającej liczby serwerów – bez względu na to, jak duży jest ruch w godzinach szczytu. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie Auto Scalingu AWS. W ten sposób osiągamy niemal nieprzerwaną dostępność Twoich serwerów.

Stabilność i niezawodność

Klasyczny hoster może Ci zagwarantować dostępność serwerów, ale nie aplikacji Magento. Jako certyfikowani specjaliści Magento i AWS oferujemy wszystko z jednego źródła i jesteśmy odpowiedzialni zarówno za serwery, jak i oprogramowanie. W każdej sytuacji jesteśmy Twoim pierwszym i jedynym kontaktem. Dzięki naszej umowie Magento SLA gwarantujemy funkcjonalność całego Conversion Funnel Twojego sklepu.

Proaktywne rozwiązywanie problemów

Nasz system monitoringu nieprzerwanie monitoruje serwer i oprogramowanie Magento. Zautomatyzowane testy funkcjonalne symulują zachowanie prawdziwych userów i informują nas o wszelkich anomaliach w Twojej architekturze e‑commerce. Jeśli wpłynie to na Conversion Funnel Twojego sklepu, nasz zespół sprawnie naprawi przyczynę. W najlepszym przypadku – szybciej niż ktokolwiek zauważy.

Zawsze do dyspozycji w nagłych przypadkach

Jeśli zdarzy się wyjątkowa sytuacja i Twój sklep internetowy lub realizacja zamówienia nie powiedzie się, możesz mieć pewność, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niezależnie od dnia i pory tygodnia nasz zespół jest zawsze dostępny w nagłych wypadkach za pośrednictwem „Emergency ticket” i infolinii alarmowej.