Kostenlose ERP Integration mit Magento und creativestyle

Darmowa
integracja ERP

z naszym
ERP Connector

Błyskawiczna integracja ERPJak to działa?

Baza
Integracji
Magento
MageSuite ERP Connector

Już od ponad 10 lat specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań Magento e‑commerce. W tym czasie przeprowadziliśmy liczne integracje ERP z Magento. Wszystkie systemy ERP są teraz oparte na tych samych standardach interfejsów i takie integracje można przeprowadzić bez większego problemu. Największe wyzwanie integracji polega na tzw. mapowaniu, czyli przypisaniu pól danych między ERP a systemem e‑commerce. W tym celu używamy naszego specjalnie opracowanego narzędzia Magento ERP Connector, który konfigurujemy zgodnie z potrzebami danej integracji i dostosowujemy do używanych w Twoim projekcie pól danych i procesów. To pozwala nam znacząco zmniejszyć wysiłek związany z integracją dowolnego systemu ERP z Magento.

Dlatego podstawową integrację z systemem ERP oferujemy bezpłatnie. Dzięki temu nie ponosisz żadnego ryzyka. Taka integracja obejmuje przesyłanie podstawowych danych produktu, takich jak SKU, nazwa i cena.

Jak działa ERP Connector

Integracja bez ryzyka

Podczas procesu tworzenia sklepu internetowego Magento otrzymasz bezpłatnie podstawową integrację ERP. W naszym filmie dowiesz się, dlaczego to robimy i jak działa integracja.

Błyskawiczna integracja ERP

ERP, które
integrujemy
z Magento
Baza ERP, które integrujemy z Magento

Według danych firm Gartner i Forrester Magento – z ponad 250 000 aktywnych sklepów – jest wiodącą platformą e‑commerce na świecie. Jest więc oczywiste, że Magento zostało już pomyślnie zintegrowane z prawie każdym systemem ERP. Poniżej podajemy najważniejsze systemy w Niemczech, dla których skutecznie przeprowadziliśmy takie integracje. Do tej pory w naszych ok. 100 projektach Magento mieliśmy okazję zintegrować Magento już z każdym rozwiązaniem ERP powszechnie stosowanym w Europie. Jeśli jednak masz pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio i dowiedz się, czy pracowaliśmy także z Twoim system ERP.

Actindo

Actindo logo

Actindo oferuje kompleksową platformę ERP i PIM, która jest dostosowana do potrzeb klientów omnichannel i e‑commerce. Jako oficjalny partner Actindo z przyjemnością pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

SAP Business One

SAP logo

SAP Business ONE oferuje niedrogie rozwiązanie ERP dla małych firm. Można je łatwo zintegrować za pośrednictwem REST-API.

Sage 100

Sage 100 logo

Rozwiązanie ERP SAGE 100 z Wielkiej Brytanii jest odpowiednie dla małych i średnich firm. ERP działa w chmurze i można je wypożyczyć.

JTL Wawi

JTL Wawi logo

Modułowe rozwiązanie firmy JTL oferuje bezpłatne zarządzanie magazynem. Integracja odbywa się poprzez wymianę plików.

Oracle ERP

Oracle ERP logo

Amerykański system ERP firmy Oracle jest przeznaczony dla większych firm i według raportu Gartnera jest uznawany za lidera. Integracja odbywa się za pośrednictwem REST API.

myfactory Cloud ERP

myfactory logo

Oprogramowanie firmy myfactory z Monachium jest integrowane z Magento jako PIM. Odbywa się za pomocą REST-API we współpracy z plentymarkets.

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 logo

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań ERP dla średnich firm jest Microsoft Dynamics 365. Integracja jest realizowana poprzez REST-API lub SOAP Web Services.

proALPHA

proALPHA logo

ProALPHA's ERP jest polecane średnim firmom zajmującym się produkcją i sprzedażą hurtową.

weclapp

weclapp logo

Weclapp został już kilkukrotnie uznany za lidera segmetu SaaS ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw i oferuje rozbudowane REST API.

Comarch ERP

Comarch logo

Comarch ERP z Polski jest używany przez niektórych naszych sprzedawców omnichannel.

abas ERP

abas logo

Abas to rozwiązanie z Niemiec, przeznaczone przede wszystkim dla średnich firm B2B, i oferuje rozbudowane API REST.

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA logo

SAP S/4HANA to wiodący system ERP z Niemiec i jest integrowany za pośrednictwem usługi sieciowej SOAP.