Performance Marketing dla sklepów online

Wzrost sprzedaży dzięki
performance
marketingowi

Marketing online
oparty na
danych

Wymierny sukces

U nas otrzymasz pełen zakres usług marketingu online z jednego źródła. Koncentrujemy się na wszystkich kanałach, które mają bezpośredni wpływ na Twoją sprzedaż. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o celach Twojego rozwoju.

Zobacz wideo
Sebastian Schneider

Marketing
partnerski

Marketing partnerski jest jedną z najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych klientów dla Twojego sklepu. Płacisz tylko za rzeczywistą sprzedaż. Za pośrednictwem naszej sieci możemy zaoferować performance ukierunkowany na cel i atrakcyjne warunki.

Display
Marketing

Display marketing i reklama natywna to idealne narzędzia do prezentowania marki i produktów grupie docelowej za pomocą retargetingu. Zalety: gigantyczny zasięg, przejrzysty tracking i elastyczne formaty reklam.

Marketing
Automation

Klienci e‑commerce oczekują spersonalizowanych zakupów i indywidualnej komunikacji. Wspieramy Cię w konfigurowaniu automatyzacji marketingu, tak aby wyświetlać treści dostosowane do Twoich klientów zarówno w sklepie, jak i w komunikacji mailowej.

Pobierz nasz raport na temat automatyzacji marketingu w e‑commerce (w jęz. niemieckim).

Blue blob graphic
We współpracy zAdspert logo

Amazon
Advertising

W ostatnich latach na rynku platformy Amazon panuje coraz większa konkurencja. Adspert to jedno z wiodących narzędzi do automatycznej i ciągłej optymalizacji kampanii, słów kluczowych i stawek w serwisie Amazon. Wynik: lepsza widoczność, lepsze pozycjonowanie i zoptymalizowany zwrot nakładów na reklamę.

My zapewniamy integrację Twojego sklepu z Amazonem, a Adspert przejmie optymalizację Twoich kampanii performance marketingowych.

Performance
Marketing

i e‑commerce
z jednego źródła

Creativestyle jest jedną z wiodących agencji e‑commerce w Niemczech i wspiera średnich i dużych detalistów w realizacji ich projektów. Jako partner oferujący pełen zakres usług towarzyszymy Ci przez cały proces tworzenia Twojego sklepu: od koncepcji, przez realizację techniczną, po stałe wsparcie i marketing.

Jako główny punkt kontaktowy w zakresie reklamy i performance marketingu oferujemy korzyści:

Przejrzystość

Przejrzysty tracking jest najważniejszą podstawą skutecznego performance marketingu. Dzięki temu, że zapewniamy sklep i marketing z jednego źródła, pomożemy Ci skonfigurować niezawodny tracking.

Koordynacja

Dzięki osobie, która koordynuje przebieg pracy, można znacznie skuteczniej przeprowadzić złożone intergacje sklepów z marketingiem internetowym. W ten sposób możesz obniżyć koszty agencji i całkowicie skoncentrować się na swoich kampaniach.