Agencja UX
dla e‑commerce

Doskonali dizajnerzy

Agencja projektowania UX

Znakomite user experience nie jest i nie powinno być projektowane „na wyczucie”. Powstaje z połączenia intuicyjnych user journey, atrakcyjnego projektu i doskonałej wydajności na wszystkich urządzeniach końcowych.

Jako wiodąca agencja e‑commerce zajmujemy się całościowo tymi trzema aspektami. Poznaj nasz zespół certyfikowanych dizajnerów i stworzone przez nich, nagradzane projekty. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać także o Twoim projekcie.

Christian Bornkessel

Najlepsze praktyki według Baymard Institute

Certyfikowani UX dizajnerzy

Nasi projektanci są w pełni certyfikowani w zakresie najlepszych praktyk Baymard Institute. Optymalizacja współczynnika konwersji i zmniejszenie liczby porzuconych zakupów jest celem wszystkich naszych projektów. Jako agencja UX design z 20-letnim doświadczeniem możemy pochwalić się ponad 100 udanymi projektami e‑commerce oraz licznymi nagrodami za design i user experience.

Oferta UX

Jesteśmy Twoim partnerem full service w obszarze projektowania user experience. Nasz międzynarodowy zespół zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i częścią techniczną.

Jako wiodąca agencja e‑commerce zapewniamy również późniejsze wdrożenia techniczne z jednego źródła. Oszczędza to czasochłonnych iteracji między kilkoma dostawcami usług.

Audyt UX

W każdym UX jest miejsce na ulepszenia. Sprawdzimy wszystkie krytyczne obszary w Twoim sklepie i dowiemy się, gdzie można poprawić współczynnik konwersji. Zajmujemy się dużymi obszarami, takimi jak performance i checkout, a także drobnymi, ale ważnymi szczegółami – jak rozmieszczenie call-to-action czy śledzenie przesyłek.

Analiza

„Bez twardych danych jesteś tylko kolejną osobą z opinią na dany temat“. We wszystkich projektach UX pracujemy zgodnie z tą zasadą. Potrafimy analizować zachowania użytkowników w Twoim sklepie, a co ważniejsze – potrafimy te dane sensownie zinterpretować. Rozumiemy więc, które cechy są ważne dla Twojej grupy docelowej.

Projektowanie UX

Dobry projekt UX nie powinien być tworzony „na wyczucie”. Nasze projekty UX tworzymy zgodnie z najlepszymi praktykami Instytutu Baymarda. Dzięki temu nasi certyfikowani eksperci w centrum uwagi zawsze stawiają użytkownika oraz dokonanie przez niego zakupu. Nasze rozwiązania e‑commerce są intuicyjne, schludne, wydajne i zoptymalizowane dla wszystkich urządzeń.

Testy A/B

O gustach się nie dyskutuje. Pozwól, by zdecydowali użytkownicy: wspieramy Cię w konfiguracji i rzetelnej ocenie testów A/B za pomocą narzędzi takich jak Google Optimize. W ten sposób hipotezy dotyczące optymalizacji konwersji zamieniamy w sprawdzone wyniki, które następnie konsekwentnie wdrażamy w Twoim sklepie.

Audyt wydajności

Od kiedy Google wprowadził Core Web Vitals, kwestia wydajności sklepów internetowych stała się jeszcze istotniejsza, zwłaszcza dla moblinych urządzeń końcowych. Analizujemy holistycznie, w jakich obszarach Twojego sklepu wydajność pozostawia jeszcze wiele do życzenia, a także dostarczamy odpowiednie środki dla konkretnego wdrożenia.

Nagradzane User Experience

Nasze projekty były w ostatnich latach wielokrotnie nagradzane. Poniżej wybraliśmy kilka realizacji z naszego portfolio wraz z nagrodami, które za nie otrzymaliśmy. Więcej naszych projektów zobaczysz na stronie z referencjami.